Smaki 2019

WYNIKI KONKURSU:
            Kategoria: Zasadnicze Szkoły Zawodowe oraz Szkoły Branżowe

1miejsce- Cezary Damszel  (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgorzewie) za "Trio kanapkowe".
2miejsce- Damian Kasperuk (Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Głuchych w Olecku) za "Słoneczne kanapki"

3miejsce- Klaudia Jankowska (Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie) za "Bagietkowe kanapki nadziewane"

wyróżnienie- Magda Szulińska-(Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Głuchych w Olecku) za "Sympatyczne kanapki"

Kategoria: Szkoły Przysposabiające do Pracy

1miejsce  Martyna Żukowska-( Centrum Edukacji przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku) za "Pikantne wuzetki"
2 miejsce Kamil Ostrowski- (Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie) za "Fregaty na liściach sałaty"

3. miejsce Anna Placek-(Centrum Edukacji przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku) za "Kanapka Reuben"

1 wyróżnienie- Teresa Metelska (Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie) za "Kanapki dla niejadka"

2 wyróżnienie- Paulina Tyska (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgorzewie) za "Pasty jajeczne do chleba".